Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak założyć własny serwer prywatny ? Czy można podkraść pliki ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

A więc w tym o to temacie chciał bym zapytać następujące pytania: 

 

-Czy pliki które są dostępne do kupienia Online są spolszczone ? 

-Gdzie można kupić wszystkie pliki serwerowe metin2 i ile by kosztowały w PLN lub w GBP bo obecnie mieszkam w Anglii. 

-Czy jest możliwe żebym zrobił serwer na plikach oryginalnego Metin2.pl lub prywatnego serwera Pandoramt2.pl i czy było by to legalne jeżeli nie to i tak chyba by się nie dowiedział że mam pliki np. z pandoramt2, Prawda ? 

 

 

 

 

Opublikowano

Po co kupować pliki? Chyba że chcesz mieć gotowe do wgrania . Lepiej samemu zrobić serwer od podstaw najlepiej na jakiś czystych plikach np Terenzo . Pliki znajdziesz w dziale :

http://www.mpcforum.pl/forum/413-pliki-serwerowe/

Legalne ? Nikt ci tego nie sprawdzi ani nie zabroni bo po co :), pliki są udostępnione w sieci więc spokojnie można robić serwy .

joker%20sygnatura.jpg

 

Moje Wideo poradniki :

 

http://www.youtube.com/watch?v=GxIE_-D48Mo&feature=plcp

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=STxO41rFQus&feature=channel&list=UL

 

Opublikowano

Plików się nie opłaca kupować.

Masz mnóstwo plików do przerobienia co nie jest wcale trudne.

UP podał link do działu z plikami.

 

Plików pandory i innych większych serwerów nie kupisz.

Opublikowano

Zacznijmy od tego, że stawianie SERWEROW METN 2 PRYWATNYCH nie jest legalne ...

A myslisz, ze pandora stoi legalnie? Serwery stawiamy juz od 2009 roku i nikomu nic sie nie stalo.

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

dziękuję za pomoc, a i jeżeli bym zrobił prywatny serwer metin2 bez Itemshop'u ( bo tak chciałem zrobić ) to bym płacił za strone tyle samo czy mniej?

W sensie jakbyś kupował stronę gotową?

Jakbyś kupował to zależy u kogo.

Prawdopodobnie trochę mniej ale niedużo.

Opublikowano

W sensie jakbyś kupował stronę gotową?

Jakbyś kupował to zależy u kogo.

Prawdopodobnie trochę mniej ale niedużo.

chodziło mi o to czy jak będę zarabiać na serwerze poprzez itemshop to płacił bym coś ekstra za utrzymanie strony ( przykładowo www.*******mt2.pl )

Opublikowano

Na początku nie.

Jeśli serwer by troche postał i grało troche ludzi(czyt.6 miesięcy i 1.5 ludzi)

to prawdopodobnie musiałbyś podatki odprowadzać ale nie jest to nic pewnego :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...